| YoYoIonut a întrebat:

Ziceti si voi niste jocuri care sa mearga pe PC, widows XP.Dar jocuri mai noi 2011-2012.Gen hitman, battlefield 3.Nu warcraft sa altceva.Shooter,sau cu spioni cum e hitman.

funda si vot

Răspuns Câştigător
| 000MadMAX000 a răspuns:

Ok,incearca call of duty black ops 1 si 2, modern warfare 3, prototype 1 si 2, need for speed mw 2012, assassin's creed brotherhood, revelation si 3, max payne 3, far cry 3, hitman absolution, medal of honor warfighter, homefront,.Am o lista foarte lunga de jocuri

11 răspunsuri:
| VirtualKnight a răspuns:

F.E.A.R 3 (sau doi nu mai stiu care o aparut celm ai nou)
The Darkness II
Far Cry III
CoD: MW 4

| YoYoIonut explică (pentru VirtualKnight):

am instalat far cry 3 si imi apare o eroare:Entry point not found kernel32.dll.
L-am descarcat l-am pus in folderul jocului si tot nu-mi merge poti sa ma ajuti?

| 000MadMAX000 a răspuns:

Ce configurate ai la PC?

| YoYoIonut explică (pentru 000MadMAX000):

Daca stii jocuri spune-le ca mie imi merg toate dar doar cele pe XP.

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru YoYoIonut):

Pi ce xp ai? sp2, sp3?

| YoYoIonut explică (pentru 000MadMAX000):

Xp SP3

| YoYoIonut explică (pentru 000MadMAX000):

!
1)Far cry 3 nu e pe widows xp nici hitman absolution.
2)assasin creed... need for speeed nu sunt shooterbig grin

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru YoYoIonut):

Se pot face sa mearga si pe xp,da cele doua nu unt shootere, dar eu le-am scris pentru ca sunt grozave, pai sa te intreb si eu ceva, dc ti-ai pus xp daca ai PC bun, pe 7 merg mult mai ok jocurile noi.

| YoYoIonut explică (pentru 000MadMAX000):

Stii tu cum sa le fac sa mearga?

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru YoYoIonut):

Ok,incearca call of duty black ops 1 si 2, modern warfare 3, prototype 1 si 2, need for speed mw 2012, assassin's creed brotherhood, revelation si 3, max payne 3, far cry 3, hitman absolution, medal of honor warfighter, homefront,.Am o lista foarte lunga de jocuri

| FuegoSuperFan a răspuns:

Battlefield 3; ModernWarfare3; Assassin'sCreed3; NFS; BlackOps2; Minecraft; Portal2; Crysis2; Fifa[oricare]
Toate cele de mai sus merg pe windows XP. Sper cat-am ajutat

| FuegoSuperFan a răspuns:

Dar nu e atat de greu sa iti pui windows7... dupa parerea mea este mai bun ca XP si daca iti merge bf3 iti merge si windows7 garantat