| AlinEduard a întrebat:

Salut tuturor, am un MacBook Pro si nu pot sa joc Metin2 server privat sau Talisman Online server privat, pentru ca sunt obligat sa folosesc o imagine virtuala pentru a deschide fisierele.exe si clientul nu imi da voie sa folosesc imagine virtuala, astept raspunsuri cat mai repede si mai numeroase.

6 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

Care e intrebarea?

| AlinEduard explică (pentru DrGoogle):

Cum fac sa intru pe un server privat de Talisman Online daca nu pot prin imagine virtuala?

| AlinEduard explică (pentru DrGoogle):

Cum fac sa intru pe un server privat de Talisman Online daca nu pot rula clientul cu imagine virtuala? exemplu de programe care dejea le folosesc : wine, play on Mac etc.

| DrGoogle a răspuns (pentru AlinEduard):

Iti da o eroare sau ceva?

| AlinEduard explică (pentru DrGoogle):

Clientul nu imi da voie sa pornesc jocul cu imagine virtuala, imi da eroare la instalare sau spune ca, cliental nu poate rula pe o imagine virtuala

| DrGoogle a răspuns (pentru AlinEduard):

Pai e clar ca nu merge pe acea imagine virtuala, nu stiu ce poti face eventual sa incerci cu alt tip de imagine virtuala...