| ChupyRo a întrebat:

Salut tuturor, de ceva vreme ma plictisesc!, asa ca... As vreea sa-mi spuneti si mie niste jocuri mmorpg gen Cabal, Metin2 ca nu gasesc. Multumesc anticipatwinking

Răspuns Câştigător
| iSwag a răspuns:

Nu se gasesc asemanatoare, doar MMO`uri care toate par la fel, faci lvl greu, nu stii cum sa joci(la inceput), sunt in aceeasi situatie ca a ta big grin

2 răspunsuri:
| bz06kou a răspuns:

-Shaiya
-Minecraft
-4Story
-Silcroad
-World Of Warcraft(WOW)
-Ourworld
-WordOfTank's
-Talisman Online
-Grand Fantasya
-Last Chaos

Sper ca o sa iti placa.

| stefan350 a răspuns:

Uite aici cateva jocuri caer cred ca iti vor placea : 4Story 3 kingdoms & 1 hero; metin2 (Ro,United,Hammer, Steel, Iron, Axel, Mondial); ourworld; Wartune; WorldOfTanks; Tanki Online; Juggernaut online; League of Angels; DDTank... Funda?