| Hiken a întrebat:

Salut tuturor. Inainte sa incep o cariera in FIFA 14 as vrea sa va intreb ceva.
In UEFA Champions League daca in grupe la sfarsit termini pe locul 3 te duce in Primavara UEFA Europa League? Am patchul de Liga 1 si Liga 2 -a. Si alta intrebare, din PlayOff UEFA Champions League daca esti eliminat te duci in Grupe UEFA Europa League?
Daca nu merge este vreun patch care face astea? Daca da va rog sa da-ti un link de download sau numele patchului.
Dau Funda + vot happy

5 răspunsuri:
| Jeezy a răspuns:

Ba da te califici pentru Europa League...
Intrebarelaughing...de unde ai luat patch-ul pentru liga 1 si 2? ..eu am avut un patch dar nu imi mergea...ma scotea din joc la un moment!

| Hiken explică:

O sa dau funda dupa ce se termina grupele.

| automobile a răspuns:

Buna! Deci daca esti pe locul 3 in UCL nu te califici in UEL, nici din Play-off asta daca incepi direct in UCL, dar la cariera poti intra in Europa League de pe locul 3 din UCL si si din Play-off, si nu exista un patch pentru asa ceva. Funda?