| Randy Orton a întrebat:

Am patchul Infinity cu Liga I pentru FIFA 12. In Career Mode, dupa un sezon in Liga 1 ajung in Champions League sau in Europa League sau in vreo alta competitie in care participa echipe din diferite tari?

Răspuns Câştigător
| SDC a răspuns:

Da primele 2 in champions league,si urmatoarele in europa league, joci si tur preliminar, depinde de locul pe care termini

4 răspunsuri:
| SDC a răspuns:

Da,daca termini in primele 5!

| Randy Orton explică (pentru SDC):

Pai in ce intru? Champions League, Europa League, conteaza locul? Daca dai un raspuns, iti dau funda!

| SDC a răspuns (pentru Randy Orton):

Da primele 2 in champions league,si urmatoarele in europa league, joci si tur preliminar, depinde de locul pe care termini

| DANuUTZz a răspuns:

In europa league e steua akmcu twente psv shalke, in champion league era otelul cu barca real man. united echipe foarte bune! Funda?
Ma bucur ca te pot ajuta craciun si an nou fericit

| DANuUTZz a răspuns:

In europa league e steua acum cu twente psv shalke, in champion league era otelul cu barca real man. united echipe foarte bune! Funda?
Ma bucur ca te pot ajuta craciun si an nou fericit

Întrebări recente