| ThinkDifferent a întrebat:

Un Pc bun pana in 2.200-2.300 Lei? Sa fie pe piese.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Bun pentru... ce? Asa facem frumos un sistem HTPC cu procesor AMD care are video integrat foarte bun, consuma putin, merge excelent pentru jocuri din 1900 toamna, net, filme/YT full HD. Daca vrei sistem de BF 4, GTA 5, Witcher 3 si altele in banii astia... mai viseaza pina ajungi cu bugetul macar la 3500 si mai vorbim.

| ThinkDifferent explică (pentru KodrutZ):

L-as folosi mai mult pentru Gaming si sunt Pc-uri bune si pana in 2.500 lei. Fara AMD.

| KodrutZ a răspuns (pentru ThinkDifferent):

Ahahaha, AMD are purici sau ce? Nici buget decent, si vrea si fara AMD. Ce monitor ai si ce jocuri ai in vedere? Probabil un G3258 ar merge, alaturi de un GTX 750 Ti.