| YoChriss a întrebat:

Un site cu cerinte de sistem pentru jocuri?

7 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Http://www.systemrequirementslab.com/cyri

Alegi jocul pe care il vrei si iti arata daca il poti rula...si iti arata si ce mai trebuie imbunatatit pentru a-l putea juca.

| YoChriss explică (pentru iulianr):

Salut! Am selectat prima optiune, cea cu JAVA. Cum fac sa dezinstalez programul ala, sa imi apara ca la inceput cele 3 variante?

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru YoChriss):

Ca sa folosesti can you run it ai nevoie de java.

| YoChriss explică (pentru MrCaNaByS):

Pe Can You RUN It de exemplu am cautat battlefield 3, si ca sa imi arate rezultatele am selectat prima optiune, cea cu JAVA. Cum fac sa dezinstalez acel program?

| dacialogan a răspuns:

Can you run it