| Ady_Galan_2000 a întrebat:

Vreau niște jocurii pentru pc că mă plictisesc, uitati cerintele mele de operare Windows 7 Ultimate pe 32 bit, processor Intel Celeron 3. 06GHz 3.07 GHz, placa video Nvidia GeForce 9600 GT si 2gb ram. P.S va rog dati-mi jocurile nu linkuri! Multumesc...

2 răspunsuri:
| RocKzZ a răspuns:

Iti recomand unul nu prea popular dar foarte smecher. Se numeste Mount and Blade : Warband. E fain atat povestea cat si grafica bunicica. Tu ai o armata de 50-200 oameni si te alaturi la inceput unui regat. Sunt niste regi iar aia te pun sa faci o gramada de misiuni. Te imprietenesti cu ei, iar la un moment dat o sa iti dea sa te alaturi la regatul lor. Dupa aia devine interesant, te bati doar cu inamicii sunt vreo 5 regate daca bine tin minte. E smecher cand te bati si cuceresti castele. In joc iei propriile decizii adica nu urmezi strict povestea jocului. Poti de exemplu sa renunti la alianta cu un regat mai pe romaneste ii tradezi si te alaturi la altii. Tu ai caracterul tau si iti iei o gramada de iteme. Sper sa iti placa. Funda? ^_^

| Ady_Galan_2000 explică (pentru RocKzZ):

Aș vrea alte jocuri faine de actiune