| PETRUT1 a întrebat:

Salut, vreau sa caut diferite jocuri, dar nu stiu ce categorie, daca puteti sa imi raspundeti cu un joc pe care il credeti acceptabil, astept raspunsuri.

3 răspunsuri:
| DumitruS a răspuns:

Gothic daca vrei un rpg smecher

| yumix123 a răspuns:

Mafia 2, Metro 2033, Sims 4, Assassins's Creed, Call of Duty, Battlefield, The elder scrolls V: Skyrim, Outlast, Need for Speed, Euro Truck Simulator 2, Far Cry. Ti-am lasat mai multe jocuri din mai multe categorii sa ai de unde alege.

| Alexuţ02 a răspuns:

Daca vrei ceva bun, si ai PC bun iti recomand The Witcher..toate seriile sunt ok, Assasin Creed (toate jocurile sunt tari), Seria Batman Arkham(Are mai multe jocuri), iar daca vrei ceva online incearca Metin2, Star Wars The Old Republic, SA-MP, GTA V Online ..sunt multe jocuri bune, Call of Duty, Far Cry 3, 4, Primal ai din ce alege, mult noroc si bafta la ele