| prodan1997 a întrebat:

Buna big grinbig grinbig grin puteti sa imi raspundeti si mie la o intrebarebig grin vreau sa ma logodesc cu prietena mea si nu stiu cum sa o cer adica cum sa i spun big grin am luat inel cu numele meu in interior dar nu stiu cum sa procedez astept raspunsuri Funda big grin

Răspuns Câştigător
| NatureSelf a răspuns:

In timpul de pana acum, ati avut parte de bine si de rau impreuna, dar mai ales de lipsa celuilalt, distanta asta vreau so sterg, si am o idee. vre-i sa-ti vad chipul in fiecare dimineata cand ma trezesc. tu sa fii acolo linga mine.

Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Du-o la primul vostru loc de intalnire, ia un tortulet micut cu tine pune inelul in aluat fa-l in doua culori da-i partea cu inelul daca il inghite nu e bine fii cu ochii pe ea.E o varianta.lol

| HipHop4Life a răspuns:

Ai putea sa o duci la cina romantica sau intr-un loc frumos(poate unde v-ati intalnit).
Bafta.