| Tristam a întrebat:

Bun ziua TPU ma scuzati dar n-am stiu ce categorie sa aleg pentru aceasta intrebare. Deci caut si eu un program cu care pot derula videoclipuri-le de la coada la cap de exemplu eu fac o saritura si ma filmez si eu vreau sa il vad de la coada la cap imi puteti spune si mie un program cu care as putea sa fac asta. Multumesc anticipat si astept raspunsuri.

1 răspuns:
| xtreme95 a răspuns:

Pentru ca sa vezi filmarea recomand VLC media player si pentru editat filmarea sugerez power direct pro.