| stefancelmare7 a întrebat:

vreau sa ma inregistrez pe neobux si orice as apasa imi apare:Your computer's clock is incorrect.
Please set the correct time and date and refresh
this page until this warning disappears.

am schimbat ora computerului si tot nu merge.ce ar trebui sa pun? si pana la urma de ce ii intereseaza ora? ajutati-ma va rog! dau funda!

1 răspuns:
| SakuraSasuke a răspuns:

Ii intereseaza ora pentru ca exista un timp de resetare al reclamelor.Mai incearca sa iti faci cont.Am si eu cont. Daca vrei sa fii referalul meu incearca de aici:http://www.neobux.com/? r=sakurasasuke Poate merge asa.