| raresstietotcevrei a întrebat:

Vreau sa scap de 2 conturi pe 2 metine: metin2.ro si clear. metin2.ro(new server PvM deschis de o luna)
Voi spune putin. Mai jos va voi da id meu cine vrea sa vorbim.
Metin2.ro:
Nr. caractere: 4
Cel mai bun caracter: razboinic nivel 30
Itemele de pe cel mai bun caracter: rib +9 pm 27 daca imi amintesc bine, pietre +4, 7 bns+ tigru +9 putere vitala + 1500 4 bns ciobit+ accesorii de la +6 pana la +8 nebonusate. pantofi de 52 si 40 cu EXP, Drop yang+ upgradeuri atat pe acest caracter, cat si pe shop/alte caractere, din aproape toate mapele. Am si 2 otele pe o suroaica de nivel 23.

Clear. Metin2.ro:
Nr. caractere: 3
Cel mai bun caracter: razboinic nivel 56 poti creste usor v2.
Iteme: pe al 2 lea caracter iteme nivel mare +0 full. Pe razboinic am iteme bune din care ies iteme gen pose, sfanta, fms pm 40% 4 bns, rib pc 10% 5 bns, armura de 48 foarte buna, accesorii de la 30 pana la 60. Pe un sura am doar un clopot din care iese evantai dragon. toate itemele in afara de cele mentionate mai sus ca sunt +0 sunt +9!

Contact: YM! andreicanr
Contact FB Iubi Tau https://www.facebook.com/iubi.tau.334
Contact skype: hackergames2

P.S. CINE VREA SA SCRIE SI AICI!

1 răspuns:
| aallexxx a răspuns:

Vreau Eu contul