| fasfasfasafas a întrebat:

Salut, vreau sa stiu si eu daca mi-ar merge GTA 5 pe acest calculator http://uploadimage.ro/img.php?image=7992_plm_w0el.png (procesorul nu este dual)

6 răspunsuri:
| IEHOVADUMNEZEU a răspuns:

Tinand cont ca gta 5 este un joc prost optimizat pe pc acest pc va duce pe setari medium
funda?

Răspuns utilizator avertizat
| IEHOVADUMNEZEU a răspuns (pentru loomynarty):

Crede-ma ce spun acest joc este prost optimizat
eu ti-am raspuns la intrebare ca va merge gta 5 pe acel pc dai funda sau nu?

| IEHOVADUMNEZEU a răspuns:

Dar de ce incepi sa jignesti? dupa ce ca ti-a raspuns cineva la intrebare mai si jignesti
dar na eu nu ma cobor la mintea ta.Salut

Răspuns utilizator avertizat
| IEHOVADUMNEZEU a răspuns (pentru loomynarty):

Daca are grafica buna nu inseamna ca trebuie sa fie si bine optimizat
si acest fapt nu face ca tu sa ma jignesti
daca nu sunt de parere cu tine nu trebuie sa ma jignesti
bafta.