| DomnulFantastic a întrebat:

De ce nu ma pot conecta ra router-ul wireles? (de pe telefon imi merge) imi apare asa si nu pot da conectare: http://uploadimage.ro/img.php?image=7003_capture_tfrh.pn g

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate sa nu fie instalat corect driverul receptorului Wireless, sa fie defecta placa Wireless sau niste setari gresite. Numai cineva care vede poate spune.

| DomnulFantastic explică (pentru Salontanul):

Ieri imi mergea perfect

| Salontanul a răspuns (pentru DomnulFantastic):

Atunci poate fi o defectiune tehnica sau un virus. Incearca cu Bitdefender online.

| DomnulFantastic explică (pentru Salontanul):

Nimic.