| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Vreau sa va intreb daca pot rula grand theft auto 5(gta 5) la cerinte medium.
Configuratie PC:
PROCESOR:INTEL PENTIUM DUAL CORE G2030 3.0GHZ
PLACA VIDEO:SAPPHIRE AMD RADEON HD 6570 2.0GB
RAM:6GB RAM
WINDOWS 7 64BIT
500GB HDD
NU AM VIRUSI!
Stiu ca cerintele de pe game debate nu sunt cele oficiale dar cu aproximatie.
DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| 777777788888888 a răspuns:

Vei putea(cand se lanseaza)

| Jipa95 a răspuns:

Pana Rockstar games nu dezvaluie cerintele oficiale de sistem tot ce gasesti pe net ( cerinte de sistem ) sunt doar vorbe in vant. De asemenea sa vedem si cum va fi optimizat jocul. Una este cand descarci un joc bazandu-te ca pc-ul il ruleaza dupa cerintele de pe net, alta este cand intri in el si-l joci.

| ItzBogdanMDFK a răspuns:

Da o sa poti daca acestea sunt cerintele.

| Gam3rYT a răspuns:

Adevarat!

| Stralis a răspuns:

Salut! Sarbatori Fericite!
GTA 5 se lanseaza abia pe 27 Ianuarie 2015. Oricum, da, iti ruleaza GTA 5 la setari medii, poate la ultra o sa ai injur de 40-45 FPS dar la medii cu pc-ul tau, ruleaza linistit la 55-60 FPS.