| NeX a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi la top eleven, vreau sa-mi spuneti cu ce tactica ati avut voi succes si ce conteaza cel mai mult cand cumperi un jucator, abilitate, varsta sau calitate. Aa si inca ceva, daca stiti cumva cand ar fi cel mai bine sa licitezi pentru un jucator de calitate mare fara sa ....consumi toti tokeni. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Sfatolea_Madalin_1994 a răspuns:

4-3-3
dupa pararea mea cand cumperi un jucator prima data te uiti la varsta pentru ca se vor antrena mai bine si astfel le vor creste abilitatile mai repede...

| NeX explică (pentru Sfatolea_Madalin_1994):

Multumesc de parere! Chestia e ca eu nu prea am jucatori de 4-3-3 acum folosesc un 3-2-3-2 ...La faza cu achizitia de jucatori tot la varsta ma uit si eu dar jucatorii tineri sunt mai greu de luat.