| zXYXz a întrebat:

Salut ziceti-mi si mie un metin privat care are noul caracter Lycan. Funda big grin

Răspuns Câştigător
| RobertFlorin17 a răspuns:

De fapt este un server privat romanesc cu lycan, numele lui este Destiny. Funda?

| zXYXz explică (pentru RobertFlorin17):

Cam tarziu dar mersi :X

4 răspunsuri:
| ZeamăDeFasole a răspuns:

Salut. Încă nu este nici un server de metin privat cu noul caracter Lycan. Însă poţi să-ţi faci cont şi să-ţi descarci Metin2 UK acolo este noul caracter Lycan.

| zXYXz explică (pentru ZeamăDeFasole):

Eu voiam un privat cu lycan ca sa il testez sa vad cum sunt magiile la lv mare sa vad in ce ordine sa le fac

| ZeamăDeFasole a răspuns (pentru zXYXz):

Nu sunt servere de private ÎNCĂ cu caracterul Lycan.