| DaniBmX a întrebat:

Salutare am creat un nou server de CS:S v75.Mentionez ca e pe steam serverul.Serveru este la adresa de : romaniadlmcss.no-ip.biz.

Se dau 20 de admine gratis + daca aduceti playeri sau stati un timp indelungat pe server tot veti primi, dar daca faceti abuz il pierdeti!

Răspuns Câştigător
| Diaconu_Gabriel_1997 a răspuns:

Vreau eu intru pe server mereu

| DaniBmX explică (pentru Diaconu_Gabriel_1997):

Bagama in lista de prieteni in steam. Contul meu este dr3m3r3!

3 răspunsuri:
| DaniBmX explică:

Contul meu de steam este dr3m3r3.Vorbim acolo despre admin!

| DaniBmX explică:

Contul meu de steam este dr3m3r3.Adaugatima si vorbim acolo! despre admin