| MasterLockerix a întrebat:

Salutare...Am si eu o problema cu monitorul meu (BenQ E2200HD) de 2 saptamani cand il conectez la laptop imi arata "NO SIGNAL DETECTED". El sigur nu e ars caci daca dau pe multiple monitors merge si pe el si pe ecranul de la laptop. E posibil sa fie o problema la placa video ceva? Sa fie praf pe ea?

1 răspuns:
| AstroNoot a răspuns:

E din setari, daca merge pe mod dual.Intra la video settings si selecteaza din lista monitor 2 sau "BenQE2200HD".Funda?