| Iliutz a întrebat:

Salutare,am sters din greseala kitul de instalare pentru gta 5 (36 gb) il mai pot recupera cumva?

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

Doar daca nu l ai sters din cosul de reciclare. daca l ai sters e posibil insa eu nu am facut asta in viata mea pentru ca nu m a interesat dar e greu + ca sunt sanse sa nu recuperezi fisierele intacte. daca stergi un fisier de tot practic el e tot acolo deci zicem ca ai 200 gb memorie totala acestia 200 de gb sunt ocupati cu fisiere ai sters 50 de gb acum ai 150 gb ocupati asa iti arata de cand ai sters aia 50 de gb nu ai mai descarcat nimic. chiar daca iti arata ca ai 150 coupati de fapt sunt tot 200.in momentul in care zicem ca ai descarcat ceva de 10 gb. 10 gb din acele 50 de gb de fisiere sterse sunt INLOCUITE cu ce ai descarcat tu deci tu ai 150 de gb de cand ai sters aia 50; 10 gb de fisiere noi descarcate si 40 de gb de fisiere sterse care nu le poti vedea.
Gandeste te asa cand stergi ceva e ca si cum ai ingropat un om nu poti sa ajungi la el dar sti ca e acolo iar dupa un timp de sters si descarcat fisiere noi continutul sicriului se schimba asa sta treaba laughing)

3 răspunsuri:
| catalin542000 a răspuns:

Incearca recuva si ei sa reusesti, la fiecare fisier iti arata cate o bulina daca este verde atunci il poti recupera daca este portocaliu atunci este cam asa si asa s-ar putea sa-l recuperezi sau s-ar putea sa nu-l recuperezi iar culoarea rosie inseamna ca nu-l mai poti recupera de loc.Iti arata toate fisierele o lista intreaga.

| Iliutz explică (pentru catalin542000):

Cu recuva poti recupera poze sau fisiere de 2-3 mb... happy

| catalin542000 a răspuns (pentru Iliutz):

Mmm eu am recuperat un video de 10 gb filmez cu fraps