| Trumpinator a întrebat:

Salutare,
Am un grup de Facebook de aprox. 9000 membrii, as putea scoate cumva bani din advertising de pe seama lui? laughing (are si o pagina atasata lui de aprox 1300 like-uri)

Răspuns Câştigător
| gmwm a răspuns:

Buna.
Intr-adevar, grupul nu conteaza asa mult cat conteaza pagina, insa acesta are potential totusi. Pastreaza pagina, link-ul fiind atasat in grup la fiecare postare. Posteaza recent si indeamna-ti membrii sa aprecieze pagina cu un like. Formeaza o comunitate pe o anumita tema. (depinde ce vrei sa faci cu pagina). Iar din pagina, cand strange mai multe like-uri, posibil sa scoti ceva din advertising. Nu uita dupa accea sa-ti anunti disponibilitatea de a promova contrar unei sume de bani pe pagina ta.

Bafta!

1 răspuns: