| s0NNyk a întrebat:

Salutare, am un mouse Newmen n400 alaturi de un mousepad Steelseries Qck Heavy.In CS GO, la miscari bruste mouseul sacadeaza si ramane cusorul pe loc.E vreo posibilitate ca mouseul sa nu fie compatibil intr-un fel cu mousepadul sau problema sa fie de de la senzorul slab al mouseului? Apropo. poate puteti sa-mi recomandati un mouse bun pentru fps-uri pana in 70 lei, in special cs go.

1 răspuns:
| AstroNoot a răspuns:

A+ Gaming G7-Kotys.Poate e de la drivere.Actualizeaza driverele mouse-ului inainte sa cumperi un mouse nou si vezi cum merge