| cristisick a întrebat:

Salutare, as avea nevoie de putin ajutor, am conectat un monitor la laptop-ul meu si am ales ca display-ul laptop-ului sa se inchida..si eu ca prostul am umblat la setarile monitor-ului si le-am pus la maxim iar acum imi arata ca nu se poate reda pe el iar display-ul laptop-ului ramane inchis, si nu stiu cum pot reseta setarile, va rog frumos ajutor

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Pe tastatura laptopului ai cu siguranță o tastă [Fn] și pe una dintre cele cu funcții, o imagine cu un fel de ecran. Apasă pe amândouă *simultan* și e posibil să revină imaginea pe display-ul de la laptop. Vezi manualul de utilizare.