| sergyufloryn a întrebat:

Salutare as vrea sa va rog sa-mi recomandati si mie niste jocuri de preferat shotere si daca se poate si niste filme big grin

Răspuns Câştigător
| Rysor a răspuns:

Jocuri:
Wolfteam
SD Gundam Capsule Fighter
Alliance of Valiant Arms
MechWarrior Online
Moon Breakers
Brick-Force
Super Monday Night Combat
Repulse
Arma 2: Free
Blacklight Retribution

Pentru mai multe jocuri de tip Shooter, intră pe http://mmohuts.com/games/shooter?o=6

3 răspunsuri:
| Hector99 a răspuns:

Deci vrei shootere faine si realistice atunci joaca astea moder warfere(2, 3) si ti-as mai recomanda si sniper elite ambele ca sunt faine.

Filme daca iti place cu masini:

Fast track
Fast Five
Si toate fast an furios-urile
Daca vrei actiune:
Taken (toate)
Sniper(1, 2,3)
Contraband
si cam atat imi vin in minte dar meritag jucate si vazutehappy bafta in continuare

| sergyufloryn explică (pentru Hector99):

Sall mersi de raspunsui da seria mw terminat toate s iblack ops si mw3 sniper elite la fel filmele fast track acum l-am pus la descarcat seria fast and furios o am pe dvd taken e numa unu si l-am vazut astept 2 sniper l-am vazut si contrabant il descarc acum mersi de raspunswinking

| Hector99 a răspuns (pentru sergyufloryn):

Funda?