| xMaster22 a întrebat:

Salutare!

Caut si eu un metin2 pvp-pvm asemanator metin2 GTH.
(Adica sa aiba multe evolutii)

La pescar sa gasesti perle.
La ugrade sa ceara doar bani pana la +4 si de la +5 pana la +9 bani + iteme de upgrade.
Principalele upgrad-uri sa fie pamfletele si pietrele acvatice.
Ratele sa fie 1000% all.
Event ox saptamanal.
Modate. Sa mearga switchbot.
SA contina minim 5 kinguri (1-5)
Sa fie armura E51-King Argintiu-King Auriu-Intunecata-Fermecata.
Sa aiba 6/7 la shop.

De ce pun aceasta intrebare, cand ma pot juca GTH. Raspunsul este ca pe gth sunt prea multi modati, iar acum nu mai pica iteme de upgrade (se dau doar la ox) si doresc sa gasesc unul asemanator.

Astept propuneri. Poate dau Funda!

Răspuns Câştigător
| Anonymous744 a răspuns:

Metin 2 Wars, Story2 sau Forgotten 2, daca vrei ceva hard dar cu ox-uri saptamanale incerca-le pe ultimele 2

| xMaster22 explică (pentru Anonymous744):

Ce evolutii are metin2 wars?

| Anonymous744 a răspuns (pentru xMaster22):

Poftim, dai mai in josul forumului si vezi evolutiile http://xfast.fanforum.biz/t38-metin2wars

4 răspunsuri:
| Nedelcea_Victor_1991 a răspuns:

Sa redeschis GTH va astept www.metin2gthback.ro