| imDany a întrebat:

Salutare cine ma poate ajuta cu un joc numit Wartune, cum fac sa cresc mai repede de la nivelul 30 pana la nivelul 40? Dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| SkyDragon a răspuns:

Cred ca deja ai crescut de cat timp e intrebarea, dar daca nu poate te ajuta.
Incearca sa faci mapele din "Hall of Heroes" (poti face trei pe zi). -Eu am crescut mult asa.- Da' vezi sa te duci cu din astia de nivel mai mare ca al tau ca sa termini mai repede.
Incearca sa termini mapele din "Champing".
Misiunile alea zilnice. (Castigi si EXP si altele asa)
Du-te in battle ground. (Nu mai stiu sigur daca ajuta ca nu am mai jucat de un timp, dar castigi punctele din alea de onoare care sunt folositoare si la lvl. mai mic e mai usor)
In Arena(party). Castigi insignia asa si iti poti cumpara cu ele sturi de armuri (armura -roba daca esti mag-, coif, brosa, arma si mai poti lua unele chestii da' nu imi vin acum in minte) -Nu stiu daca "Arena" o sa te creasca, da' "insignia" alea o sa iti fie de folos.
Altceva nu mai imi vine in minte. Intreaba in world chat care e roman si o sa te ajute unul -esti pe server european-.
In trei zile maxim faci un nivel gen 40-45. Asta fara sa te chinui asa de tare, sa zicem. Deci, pana in 40 dureaza mai putin. Eu zic sa gasesti un roman sau ce vrei tu, orice jucator, si sa il rogi sa te ajute ca poti tu sa cresti si la nivelul 60 da' trebuie' sa te axezi sa fi puternic ca altfel ai crescut degeaba si poti sa arunci contul. Sunt niste chestii pe care trebuie' sa le cresti tu cat poti (MATK, PATK, HP, etc.). Uite, sunt din astia de nivel 39 mai puternici ca unii de 50 si aia de 50 fiind cum trebuie cu atacurilie si restul.
Nu stiu daca te ajuta sau daca te mai ajuta, dar ma rog.
P.S: Scuze daca am greseli.