| naadea a întrebat:

Cine ma poate ajuta? ce pot face ca sa imi cresc mai repede parl?

5 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Foloseste o masca pentru par, cu ulei de ricin. In felul acesta o sa-ti creasca parul mai repede, mai frumos si mai sanatos.
Amesteci 3 linguri de ulei de ricin, zeama de la o lamaie, doua linguri de miere si un gabenus de ou (ai grija sa aiba consistenta maionezei). Maseaza bine scalpul (dupa ce ai spalat parul si acesta e inca umed) cu amestecul si stai cu capul invelit intr-un prosop vreo 2-3 ore, dupa care te clatesti cu 1, 5 l de apa in care ai pus zeama de la o lamaie. Aplica masca odata la doua saptamani.

Succes!

| totata a răspuns:

Din cate am auzit uleiul de ricin este f indicat.nu stiu nu am testat, dar ai putea sa intrebi la farmacie sau medicul si te poate ajuta.Multa bafta!

| totata a răspuns:

Din cate am auzit uleiul de ricin este f indicat.nu stiu nu am testat,dar ai putea sa intrebi la farmacie sau medicul si te poate ajuta.Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@miruna-apostol masca asta se poate cumpara :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Încearcă gama pentru îngrijirea părului de la Hemel.
Pa, pa.