| serau999 a întrebat:

De ce la tableta mea (Vonino Orin HD), jocurile mari gen: The Walking Dead, Real Racing 3 sau Asphalt 8, au graficile setate mici, exemplu: ieri mi-am descarcat The Walking Dead Season 1 si are rezolutia si graficile mici. De ce? Si totusi merg perfect jocurile... Nu as mai pune intrebarea asta daca in joc s-ar adauga setarile video... Dau funda+vot!

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Depinde de rezolutia tabletei tale daca nu este tocmai stralucita.