| CatalinFloringammerul a întrebat:

Salutare... mi-am cumparat gta iv(4) original si cand il rulez imi apare fereastra cu numele "Release Date Check Failure" se incarca 30% si imi da erori de la conexiunea la intenet dar am conexiunea foarte buna... cine ma ajuta cu aceasta problema ii dau funda si like-uri pe facebook

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune data si ora corecta la windows si bios

| CatalinFloringammerul explică (pentru anonim_4396):

Ce data sa pun?

| CatalinFloringammerul explică (pentru anonim_4396):

Este data corecta dar nu merge... raspunsul era ca sa o pui pe 2014 (august la mine) si va merge totusi m-ai ajutat ai funda