| Cristi_8211 a întrebat:

Salutare omenire, daca doriti sa face-ti un lucru bun. Am mare nevoie de un cont metin2 ro... Daca aveti conturi peste level-ul 45, si nu aveti ce face cu ele, va rog frumos sa-mi trimite-ti un mesaj cu user, parola. O sa am grija de conturile vostre promit, va dau funda!

1 răspuns:
| Necunoscutu1 a răspuns:

Salut daca vrei un cont de metin2 ro eu am de lvl 40 si iteme +8 si sabia din mana +9 si 2kkk da-mi add la id de mess djbebe123 si o sa-ti dau un cont lvl 82-83 dar nu are cinestie ce! Dar plzz da-mi funda!