| Cristi_8211 a întrebat:

Salutare omenire, daca doriti sa face-ti un lucru foarte bun. Am mare nevoie de un cont metin2 ro... Daca aveti conturi peste level-ul 45, si nu aveti ce face cu ele, va rog frumos sa-mi trimite-ti un mesaj cu user, parola. O sa am grija de conturile vostre promit, va dau funda!

7 răspunsuri:
| XcritiX a răspuns:

Lasate ma de metin laughing nu ajungi nici unde cu el si eu am jucat 2 ani metin am avut conturi bune si inca le mai am dar nu mai intru pe ele.winking un sfat lasa-te de metin!

| Cristi_8211 explică (pentru XcritiX):

Te rog da-mi un cont...

| Cristi_8211 explică (pentru XcritiX):

Te rog da-mi unul din conturile tale metin2 ro, voi avea grija de ele... promit, trimite un mesaj cu user si parola, OK?

| Marius7121 a răspuns (pentru Cristi_8211):

Am cont pentru metin2.us, il vrei?

| Cristi_8211 explică (pentru Marius7121):

Da trerog, il vreau....please
Trimite mesaj

| Marius7121 a răspuns (pentru Cristi_8211):

Nu pot trimite mesaje, sunt membru junior, ti-l las aici?

| Cristi_8211 explică (pentru Marius7121):

Dar nici eu nu pot trimite, ce zici de mess, ID meu este cristi_baiamare@yahoo.com, trimite-mi un mail cu user si parola