| Cristi_8211 a întrebat:

Salutare omenire, daca doriti sa face-ti un lucru mega bun. Am mare nevoie de un cont metin2 ro... Daca aveti conturi peste level-ul 45, si nu aveti ce face cu ele, va rog frumos sa-mi trimite-ti un mesaj cu user, parola. O sa am grija de conturile vostre promit, va dau funda!

5 răspunsuri:
| andreeacoolgirl a răspuns:

Am eu un cont, este de lvl 85 dar am foarte putine iteme, ma rog am multi, foarte multi bani peste 900kk, user:andreeadya67 parola:magazineonline
El are user si parola naspa dar este super! FUNDA

| Cristi_8211 explică (pentru andreeacoolgirl):

Nu merge, numele de utilizator sau parola sunt gresite!

| Liviuuuuu a răspuns (pentru andreeacoolgirl):

Stai asa, tu iti pui aici contul? de ce nu il trimiti prin mesaj?

| Cristi_8211 explică (pentru andreeacoolgirl):

Nu mergew contul

| Cristi_8211 explică (pentru andreeacoolgirl):

Andreeacool contul nu merge, te rog sa-mi trimiti prin mail cristi_baiamare@yahoo.com