| Boss_Gymy_2001 a întrebat:

Salutare playeri de SA:MP de vreo 3 ani joc SA:Mp si am vazut ca e cam greu sa primesti Admin sau alte chestii asa ca m-am decis sa deschid un server! Doar ca problema mea este am internet de pe router si mie imi trebuie pe fir pentru a intra si alti playeri pe el! Asa ca ce sa fac ca sa imi rezolv si eu problema?

1 răspuns:
| P3TR3 a răspuns:

Simplu...baga-ti net prin cablu. Iti zic asta nu doar pentru SA:MP, ci si pentru binele tau. Internetul prin cablu e mult mai bun decat cel prin router big grin
Ia-ti de la rds...e 15 lei pe luna, nu e mare saracie, sau daca nu. renunta la router si iti asiguri netu` prin cablu pe 4-5 luni (Depinde si ce router ai ) si iti si faci server-ul de SA:MP asa cum trebuie. Bafta si succes! happy