| Yonutz_Katalin_1995 a întrebat:

Salutare, se poate schimba overlocking-ul la placile video integrate?

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Placile video integrate nu suporta overclocking.

| KodrutZ a răspuns (pentru Abh):

Iti place sa raspunzi ca sa te afli in treaba? http://www.computing.net/......17362.html

| Abh a răspuns (pentru KodrutZ):

Da, unora le poti da overclock dar nu are rost pentru ca nu afecteaza vizibil performanta.
Si da, imi place sa raspund si ca sa ma aflu in treaba.

| KodrutZ a răspuns (pentru Abh):

Deci esti de acord cu faptul ca nu ai dreptate. Interesant. La HD 3000 si la IGP-urile mai recente din proace, in special la AMD, se simte. Vezi ca sint tone de teste pe net...

| biP1CS a răspuns:

Lol esti praf la calculatore nu merge