| guleabogdan a întrebat:

De ce gta 5 nu accepta placile video dedicate amd si ruleaza tot pe placile integrate?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca te uiti la cerinte ai sa vezi ca accepta si AMD: http://www.arenait.net/......-v-pc.html
Doar ca anumite placi.

| AdreAdre a răspuns:

Normal ca accepta si placi AMD. Ai nevoie de minim GeForce 9800GT sau Radeon HD 4870.

| guleabogdan explică:

Pai si atunci vreti sa imi spuneti de ce nu vrea sa treaca de pe placa integrata pe aia de dicata si daca vreti sa stiti al AMD Radeon R7 de 2 GB