| DjZen a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat un laptop model Lenovo (nu-i important) si am o mare nelamurire Ce OS sa instalez pe el momentan folosesc 7 x64 dar as folosi si un 8.1 x64. Acum care ar fi mai ideal? Jocurile le folosesc si pe laptop gen Smite, GTA V, Assassin Creed etc. Multumesc! xD

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De aia s-au grabit sa scoata din circulatie Windowsurile 8 si 8.1 pentru ca n-au fost prea bune. Ramai pe Windows 7. La Windows 10 au facut ceva ca sa vada ca softurile sunt ilegale.

| DjZen explică (pentru Salontanul):

Deci pana la urma raman la 7. Asa sa fie atunci! Mersi de raspuns!

| Salontanul a răspuns (pentru DjZen):

Da. Mersi si eu.