| AnonymMan a întrebat:

Salutare TPU acum catva timp am luat exterminate la cs 1.6 si am crezut ca mi l-am facut dar nu mi l-am facut adica m-am uitat pe un site si mi-am reparat exterminate dar atunci cand vreau sa schimb echipa apas pe m de exemplu si nu imi merge sau cand vreau sa cumpar un o arma nu merge cand apas pe b deci ce ar trebui sa fac vreau si eu o metoda sa scap de exterminate va rog! dau funda!big grin

2 răspunsuri:
| ionutzz2590 a răspuns:

Incearca sa schimbi configu sau intra la optiuni si sedeaza acolo dar mai bine stergi configu si-l pui iar funda?

| ionutzz2590 a răspuns:

Sau reinstaleaza cs