| Th3DarKRises a întrebat:

Am o problema cu SA:MP-ul, am cateva moduri care functioneaza perfect, dar cand vreau sa imi instalezi moduri pentru arme, atunci cand trag jocul imi da crash instant. Oare este din cauza altor moduri? Modurile mele:-dotex infernus V6
-Cleo 4
-Improved Vehicle Lights
-soundmod
-VHUD by DK22Pac
-Effects
-Radar portocaliu

1 răspuns:
| MaybeSomeone a răspuns:

E de la effects sigur eu iti recomand sa stergi tot gta3 il gasesti in data, parca laughing, dupa cauti un backup de la el pe net sau il iei din arhiva ( daca ai avut arhiva la el ) si dupa iti bagi un skin la arma si intri in joc si vezi daca merge. Iti recomand sa folosesti ggmm