| TheAnonymus a întrebat:

Salutare TpU! Am o problema mare la Counter Strike 1.6.
Am instalat jocul, m-am jucat o perioada scurta de timp, cam de 3 ore dupa instalarea lui.A doua zi am intrat pe un sv si cand apasam in special F1 (sa iau arma principala) sau M sa intru in alt "trib" ma scotea si ma conecta automat la alt server...Iar cand intru in joc ma conecteaza automat la alt sv. Ce sa ii fac?
Am incercat sa il dezinstalez si sa il instalez din nou dar nu merge! Va rog ajutati-ma!
Funda +Vot!

Răspuns Câştigător
| Preafericitul555 a răspuns:

Reinstaleaza jocu si pune ora si data!
funda!?