| handymaid a întrebat:

Salutare TPU, am si eu niste rugaminti. M-am lasat de metin2 de vreo aprox 3 ani totusi am asa un feeling de nostalgia si as vrea sa ma apuc serios de treaba pe metin (again). Problema este ca imi este rusine sa intreb prietenii mei despre asta si as vrea niste tovarasi de pe niste servere de metin astfel incat sa am si eu cu cine sta de vorba dar ca sa imi aminteasca si de niste lucruri majore. Acu serios. Am uitat cum sa te dai de pe cal. Daca e cineva sa doreasca sa fim prieteni skype-ul meu e maid.san16. Vb numai prin mesaje deoarece nu am microfon pentru computerul meu. Va multumesc ca ati citit acest roman =]]]

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Nu iti recomand sa te reapuci. Acea "nostalgie" e falsa. e o prostie.
M-am lasat de 1 an de Metin2 dupa 5-6 ani de jucat si acum realizez ca a fost o mare pierdere de timp acel joc. O pierdere din viata mea un timp pe care nu il voi mai avea niciodata. Nu te reapuca e o pierdere totala de timp.