| marioario2012 a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare: cand dau dublu click pe un executabil imi apare open with dar cel mai rau este ca nu ma lasa sa pornesc absolut nimic nici macar o melodie fara sa imi apara open with si nici cu alte programe\jocuri nu ma lasa sa le deschid ma puteti ajuta va rog

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da-i cu ce sa deschida. Daca nu retine inseamna ca ai un virus. De obicei asemenea defectiuni se repara prin curatirea totala a HDD-ului si reinstalare Windows pe curat.

1 răspuns: