| IulianAlexe a întrebat:

Am si eu o problema cu serverul meu de metin2! Nu este chiar o problema!
Cum modific partea aceea de la inceput care zice! Vei fi conectat la server
Ai fost conectat la server
Conectarea ruleaza
Ce trebuie sa despachetez si care este fisierul unde modific!
Si inca ceva! Cum pot modifica inventarul! adica sa scriu eu ceva pe el sau altceva, cum se face si la login( la login stiu unde este), dar unde este inventarul nu stiu!
Ajutati-ma va rog
Funda!

Răspuns Câştigător
| Aggares a răspuns:

Da-mi add, si vorbim pe mess r_raul26@yahoo.com. si sa vad cu ce te pot ajuta.

1 răspuns:
| Aggares a răspuns:

In primul rand... da-mi add pe mess si vorbim dupa problema legata de serverul tau daca nu ai rezolvato inca.