| IntrebSiEu a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o problema in legatura cu metin2, joc metin2 lunaris si vreau sa aflu si eu detalii cum sa am 1 caracter bun 1 duel si chestii de astea, cand dau duel cu unii ii bat dar le iau putin dmg... nu pentru ca au mod la armura sau defense mult, ca sunt unii si fara mod defense, va rog spuneti.mi ce trebuie sa fac sa am 1 caracter bun in dueluri, dau fuuunda!

Răspuns Câştigător
| Elbow a răspuns:

Păi mai întâi vine treaba cum ți-ai făcut itemele.Așa eram și eu slab și acum am descoperit singur cum să fiu bun(chiar și status am pe unele iteme).Îți sugerez să schimbi bonusurile până îți cad cele mai bune pvp=aparare 2 maini, aparare semi-om, atac sabie, pumnal și etc.În armură lași max. pv sau cât ai, mai este bun să ai semi-om, otrăvire și restul sunt destul de bune.Depinde ce player vrei să-ți facitongueVP=Player vs Player(bun la dueluri), PVM=Player vs Monster(bun în atacul și rezistența monștrilor).Cam asta am avut de spus, restul găsești singur. Sper că te-am ajutat, am făcut-o din plăcere și nu ești obligat să-mi dai fundă!

2 răspunsuri:
| blodinel a răspuns:

Sinucigandute in pusca mea de disperati handicapati facuti la betia copii cu metinu vostu e un joc prost ma e cu programe FREE in intregime enginul pe care ruleaza e a lui quick 1 combatul e de rahat sunt 2 3 dungeonuri spellurile sunt in numar de 5-6 mi-am pierdut 2 ore jucanduma jocu itemele sunt in numar de 40 cand un MMORPG ar trebui sa aiba peste 300 de iteme are arme din WoW nu are dialog si romani il joaca ca sunt paraleli cu engleza mai ales copii puneti ma dreku mana pe un manual de englez pe un enchant trebuie sa dai banii reali fierarul ala ce-o fi el esueaza itemele nu stiu cum poate el sa sparga un colier de lemn dar lasa am scris cu ura randurile astea pentru cele 2 ore pierdute pentru update si jum de ora de gameplay

| Stan_Edurd_Stan_1990 a răspuns:

Depinde ce caracter esti...