| xcostelx a întrebat:

Sall ce caracter din metin2 e cel mai bun la dueluri si la crescut sa fie bunn cam asa 50% la duel si 50% la crescut intreb asa ceva ca toti spun ca trebuie sa alegi caracteul care te descurci cel mai bine dar eu ma descurc cu toate caracterele deci care e cel mai bun la duel si la crescut

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Orice caracter este bun daca stii cum sa ti-l faci calumea. Oricum, se zicea de sura si war ca sunt cei mai buni.