| DavidGaming a întrebat:

Salutare Tpu.Am un pc mai slab,[nu e chiar foarte slab]Si am doua intrebari.
prima:Ce windows este recomandat pentru cerintele de mai jos
a doua:Ce jocuri imi recomandati pentru cerintele de mai jos.

Intel pentium d cpu 3. 00ghz
1 gb of ram
256 video card
Va rog rapundeti la intrebare!

Răspuns Câştigător
| OnlYy a răspuns:

Salut eu am pc-ul aproape ca al tau eu as recomanda win xp si jocuri mai slabe ex gta Vice city, gta Romania, cam asa ceva happy

2 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Este un pc destul de bun. Poti juca pe el GTA (vice city), CS si chiar si metin.

| Blacky6 a răspuns:

Windows XP 2