| NilstarAndrei a întrebat:

Salutare Tpu.Astazi vreau sa va pun o mica intrebare. De ce imi merge in lag samp cand filmez cu obs daca eu am placa video geforce gt 720 2gb, 4 gb ram, procesor Intel celeron e3300 2.5GHz... Si inca o mica intrebare... Ce jocuri faine mi-ar merge sa filmez pe acest pc? Funda celui mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| Darius1248756 a răspuns:

Probabil n-ai facut setarile corespunzatoare pentru calculatorul tau!
Counter Strike poti sa filmezi!

| NilstarAndrei explică:

Mai. la ce te referi prin setari pentru calculatorul meu? Si am zis jocuri faine nu cs 1.6