| DarkAngell a întrebat:

Caut si eu un metin pe mc daca se poate fara hamachi cu pachetele de bonusuri 200 cu sau fara 6/7 si bonusurile ieftine / si in primul rand metinu foarte fain si destul de populat! FUNDA + VOT cine stiewinking

7 răspunsuri:
| Generation22 a răspuns:

Metin2Mage

| BungeeJumping a răspuns:

Metin2 energy sun foarte putini care baga bani in joc daca vezi 1 e binelaughing acolo prin switchbotv3_0_0_5 iti faci itm cu sword defense two hand acolo e cu seturi lvl max 250 armele si armura evolueaza din batalie si otel la shop si skilurile P la NPC rate 500% pe hyperion si 600%ammon(server asta e mai nou ti-as zice pe asta sa-ti faci ca pe pe pimu e full de seturi ca si minebig grin

| DarkAngell explică (pentru BungeeJumping):

Da-mi id tau

| Lupu_Mihai_1980 a răspuns (pentru BungeeJumping):

Din ce tara e metin2Energy?

| BungeeJumping a răspuns (pentru Lupu_Mihai_1980):

E un metin roman

| BungeeJumping a răspuns (pentru DarkAngell):

Andreii.l06a@yahoo.com

| Lupu_Mihai_1980 a răspuns:

Sall Joc si eu diferite metinuri.Dar cel mai tare mi-a placut metin2 fun el e din 24/24 nu e greu de crescut pana la level 65 pe urma deja mergi in v2 sau v3 -e un server privat level maxim 126
Dar daca vrei mai stiu unul el e tot online 24/24 Doar ca cand intri in el ai deodata level maxim adic 266. Acolo nu sunt Gm sau Ga ai yang ful adic 999.999.999 metinul se numeste metin2 United si sunt tate armele si armuruile din joc la shopuri, sau la pescar. Succes la joc big grin