| AndyNimeniAltul a întrebat:

Caut un server de Metin2 PvP Classic! Evolutiile maxime sa fie Beta (daca se poate sa nu coste bani), nivel maxim 105, swichbot pe server, payeri medi 50+, evenimente in week-end, bonusurile sa nu varieze (sa intre full), biolog cu misiuni, sa aiba sigili, sitem energy si in ultimul rand sa nu aibe bug-uri...
Va rog mult nu mai postati daca server-ul vostru nu indeplineste cerintele mele, si verificati de doua ori daca server-ul mai este online! Mersi mult! Cel mai bun server o sa primeasca "Funda"!

2 răspunsuri:
| Adinae06 a răspuns:

Metin2 Energy e foarte tare peste 200 player online max lvl 250 evolutii din 10 in 10 lvl.
Daca vrei si site intra aici:
http://energymetin2.com/

Funda te rog!

| Adinae06 a răspuns:

Metin2 hammer!