| b1l0v a întrebat:

Salutare TPU, de curand m-am apucat de Dota2, dar sunt foarte slab si in cunostinte, dar si ca jucator(am jucat 2 meciuri pana acum,unul castigat iar altul pierdut...)dar vreau sa aflu cum pot sa fac lv rapid,cum fac banii mai repede,sa imi iau iteme din "shop" sa nu mor atat de usor,si mai ales ce caracter sa aleg(sa atace de la distanta si sa pot juca bine pe el). Orice informatie,imi va fi de folos, deci daca ma puteti ajuta, va rog...

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Citeste aici ->> http://forum.computergames.ro/......a-2-a.html

Te asigur ca ai ce invata :)